top of page
IMG-5968_edited.jpg

Fizyoterapist
Meryem Bulut

Mesleki geçmişim Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olduktan sonra başladı. Fizyoterapi alanındaki bilgi ve becerilerimi geliştirmek için sürekli eğitime ve uzmanlık alanlarıma odaklanmaya her zaman büyük bir önem verdim. Skolyoz alanına olan özel ilgim, hastalarımın daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmalarına yardımcı olma arzumu şekillendirdi.

Pilates ve özellikle Hamilelik Öncesi / Sonrası Pilates alanında uzmanlaşmam, fiziksel sağlığı koruma ve iyileştirme konusundaki yaklaşımımı destekliyor. Manuel Terapi, hastalarıma bireysel ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş tedavi sağlamak için kullandığım bir başka önemli araç ve aynı zamanda bu disiplinler aracılığıyla hastalarımın hareketliliğini artırmak, ağrılarını hafifletmek ve daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak için çalışıyorum.

Hasta merkezli bir yaklaşım benim için her zaman öncelikli oldu. Hastalarımla güçlü ve anlamlı ilişkiler kurarak, onların bireysel ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun tedavi planını oluşturmak için çaba gösteriyorum. İşbirliği içinde çalışmayı ve multidisipliner bir yaklaşım benimsemeyi önemsiyorum.

bottom of page