top of page
26.png

Danışmanlık Hizmetleri:

Yüzyüze ve online danışmanlık hizmeti seçenekleriyle danışanın uygunluğuna göre görüşmeler görüntülü ya da yüzyüze planlanabilmektedir.

Danışmanlık hizmetinin temel amacı, daha iyi bir sen için,yeni alışkanlıklar edinmek ve nasıl hayatına geçirebileceğini öğrenmek, sürdürmektir.

 
Beslenme Danışmanlığı:

Kilo kaybı ya da kazanımı

Kronik Hastalıklarda Beslenme tedavisi

Yeme Bozukluğu / Bozulmuş Yeme Davranışı

Gebelik/emzirme dönemi beslenme

Çocuk beslenmesi

Fitness beslenmesi (kaz kazanımı)

Spor beslenmesi ( performans iyileştirme)
 

Sezgisel Beslenme Danışmanlığı:

Sezgisel yiyici olarak dünyaya geliyoruz fakat birçok etkenle bu durum bozuluyor. Tekrar hatırlamak ve uygulayabilmek mümkün olmaktadır.Buradaki hedef kilo kaybı hedefi olmadan, besinlerle ve bedenle ilişkilerimizi düzenlemek adına ilerler. Daha rahat ve esnek şekilde özgürce besin seçimleri yapabilmek, diyetlerin yarattığı olumsuzluklardan uzaklaşabilmek için uygulanabilmektedir. Eğer devamlı yemekle ilgili düşünceler aklından geçiyor ve düzenlemek istiyorsan, duygusal yeme çok sık yaşıyor ve olumsuz etkileniyorsan, diyet yapmaktan bıktıysan sana uygun olabilir. Sezgisel beslenme ile ilgili daha detaylı bilgi almak istersen blog yazısına bakmak için tıklayabilirsin.

Kurumsal Danışmanlık:

Çalışanların çalışma performansını iyileştirmek, sağlıklarına katkı sağlamak adına kurumsal danışmanlığı hizmetin yararlanılabilir.

bottom of page